Cena
Lokalita
Zobrazeno
Samsung Galaxy S22 Ultra
- [24.8. 2026]Prodáme telefon ve skvělém stavu. Používaný pouze v ochranné fólií a krytu -jako nový.. při rychlém jednání bezdrátová nabíječka v ceně
6 000 Kč
Trutnov
542 34
542 34
99 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Samsung galaxy s 22 ultra z Vadou
- [24.8. 2026]Zdravím, kdyby někdo sháněl Samsung Galaxy s22 ultra, mám jeden na prodej. Má prasklá záda, ale v krytu to není vidět, a prasklý roh – viz foto. Dotyk funguje normálně, S Pen také. Přidám další ochranné kryty, telefon má i ochrannou fólii. Osobní pře ...
3 000 Kč
Ústí nad Orlicí
560 02
560 02
86 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Samsung Galaxy S22+ 128GB 5G TOP STAV KOMPLETNI BALENI - [3.
- [24.8. 2026]Samsung Galaxy s22 PLUS 128GB 5G TOP STAV KOMPLETNI BALENI
Prodám Samsung Galaxy s22+ 128GB ve výborném stavu.
Telefon je od začátku nošen v ochranném pouzdře a s ochranným sklem, takže je bez škrábanců a plně funkční. Nikdy nebyl opravovaný an ...
7 000 Kč
Chomutov
430 03
430 03
47 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nillkin Super Frosted pro Samsung
- [24.8. 2026]Nabízím k prodeji originální značková pouzdra / obaly / kryty od výrobce Nillkin pro mobilní telefony Samsung. Fotografie pouzder jsou autentické.
Kryty série Super Frosted nabízí:
KLADY
+ kvalita zpracování
+ nekloužou v ruce
+ boční tlačítka ...
200 Kč
Brno
602 00
602 00
33 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
SAMSUNG GALAXY S22 ULTRA (SM-908B/DS) 12 GB/256 GB NA DÍLY
- [23.8. 2026]► NABÍDKA JE PLATNÁ DO SMAZÁNÍ ◄
STAV
∙ POUŽITÝ, S VADOU NA ZÁKLADNÍ DESCE - PŘEHŘÍVÁ SE, PRASKLINY NA DOTYKOVÉM SKLE A ČERNÝ FLEK NA LCD DISPLEJI V LEVÉ HORNÍ ČÁSTI LCD DISPLEJE
► OSOBNÍ PŘEDÁNÍ JE MOŽNÉ POUZE NA PRAZE 12 V MODŘANECH NA O ...
2 000 Kč
Praha 4
143 00
143 00
162 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
120 Kč
Pardubice
530 02
530 02
26 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Galaxy S22 Ultra 5G, 12GB/256GB, černý + Nilkin pouzdro
- [22.8. 2026]Nabízím použitý, ale 100 % funkční Samsung Galaxy s22 ultra, 12GB/256GB , byl nošen v pouzdře - zadní strana jako nová - na displeji pár škrábanců a rohách pár škrábanců najdete - viz. reálné foto.
K telefonu nové odolné pouzdro Nilkin.
Preferuji a ...
7 990 Kč
Praha - východ
251 01
251 01
61 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Samsung Galaxy S22 Ultra 512 GB – bílá edice
- TOP - [22.8. 2026]Prodám Samsung Galaxy s22 ultra s velkou pamětí **512 GB** v krásném bílém provedení. Telefon byl zakoupen u **Mobil Pohotovosti (MP)**.
Telefon je plně funkční. K telefonu přidám **originální nabíjecí/datový kabel**, který jsem k němu při koupi v ...
9 000 Kč
Plzeň
326 00
326 00
375 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Samsung Galaxy S22 Ultra / 512 GB
- [21.8. 2026]Prodám samsung galaxy s22 ultra s pamětí 514 GB. Telefon ma běžné opotřebení od krytů. Telefon bude v továrním nastavení. Poštou nezasílám!
8 500 Kč
Louny
439 42
439 42
112 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB černý
- [21.8. 2026]Prodám Samsung Galaxy s22 ultra 256 GB, černý, nevyužitý
9 000 Kč
Břeclav
692 01
692 01
103 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Picasee kryt na s22 ultra
- [19.8. 2026]Prodám picasee kryt na Samsung s22 ultra. Použitý ale velmi dobrý stav kupovaný za 899,-
500 Kč
Karviná
733 01
733 01
54 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Samsung S22 ultra - průhledný kryt
- [18.8. 2026]Prodám průhledný kryt na Samsung s22 ultra. Průhledný, který byl nějakou dobu používaný a nese známky "zažloutnutí"
149 Kč
Praha 10
100 00
100 00
68 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB Burgundy, top stav
- TOP - [17.8. 2026]Prodám svůj Samsung Galaxy s22 ultra v barvě Burgundy (paměť: 256 GB), pořízený v září 2022. Telefon byl aktivně používaný do prosince 2025, od té doby už nebyl v ostrém provozu.
Po technické stránce je ve 100% stavu a běží naprosto plynule. Velko ...
7 490 Kč
Přerov
751 04
751 04
773 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Nepoužité sklo Panzer Glass pro Galaxy S22 Ultra
- [17.8. 2026]Nové sklo pro telefon Samsung Galaxy s22 ultra, potřeboval jsem nové sklo pro svůj telefon a objednal jsem sklo pro špatný typ.
Logicky je sklo nepoužité a bylo vytaženo jenom, abych se ujistil, že je v pořádku. Přímo nové stojí 500 a myslím, že j ...
300 Kč
Opava
747 91
747 91
68 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
2 nepoužité kryty pro Samsung Galaxy S22 Ultra
- [17.8. 2026]Potřeboval jsem kryt pro svůj nový telefon a omylem jsem koupil kryty pro špatný typ.
1. Kryt nikdy nebyl použit a vlastně ani vytažen z krabičky. Nový stojí zhruba 1000 a myslím, že je cena férová.
2. Kryt také nebyl použit ale válel se mi d ...
700 Kč
Opava
747 91
747 91
94 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Pouzdra a folie na Galaxy S22 ultra
- TOP - [15.8. 2026]Prodám 17 ks nových zadních krytu a 4 ks ochranných folií na Samsung Galaxy s22ultra.
Pouze osobní převzetí nebo přivezu Praha a okolí.
600 Kč
Praha - východ
250 70
250 70
750 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Samsung Galaxy S22 Ultra 5G 8GB/128GB - TOP stav, CZ distrib
- [10.8. 2026]Prodám zánovní dotykový mobilní telefon Samsung Galaxy s22 ultra 5G 8GB/128GB v krásné bílé barvě.
Telefon byl používán pouze krátce.
Objednal jsem si ho v předprodeji, ale nakonec jsem ho nevyužil, zjistil jsem, že je na mě moc velký.
Tělo, r ...
14 990 Kč
Rychnov nad Kněžnou
517 21
517 21
190 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Prodám Samsung Galaxy S22 Ultra 128 GB
- [10.8. 2026]Prodám krásný Samsung Galaxy s22 ultra 128 GB + 2x silikonové pouzdro.
Telefon je v perfektním stavu, plně funkční, bez jakékoliv vady..
Android 16, 128GB ROM, 8GB RAM, PEN S, Gorilla Glass Victus+ ...
Galaxy s22 ultra: Epický smartphone s ...
V textu
Jindřichův Hradec
377 01
377 01
275 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Kryty Spigen pro Samsung S22 Ultra/S24 Ultra/ Fold 7
- [9.8. 2026]Dobrý den,
nabízím k prodeji příslušenství pro Samsung od značky Spigen:
Kryt Spigen ultra Hybrid pro Galaxy S24 ultra - 400 Kč
Kryt Spigen ultra Hybrid pro Galaxy s22 ultra - 400 Kč
Folie Spigen Neo Flex HD pro Galaxy s22 ultra - nová ne ...
Dohodou
Praha 8
181 00
181 00
185 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Samsung S22 Ultra 256GB Burgundy
- [7.8. 2026]perfektni stav bez zadnych skrabancu pouze stopy od krytu, velice vykonny telefon mohu jen doporucit
7 899 Kč
Praha 9
199 00
199 00
236 x
Označit špatný inzerát Chybnou kategorii Ohodnotit uživatele Smazat/Upravit/Topovat
Stránka: 1 2 3 Další
